Nasza baza noclegowa

Nasza baza noclegowa

Nasz ośrodek może ugościć równocześnie do 120 osób w 11 domkach i ponad 20 pokojach o różnym standardzie i w odpowiadających mu przystępnych cenach.

 

Całoroczne, pięcioosobowe, piętrowe domki, z których tarasu rozpościera się piękna panorama na zieloną okolicę. Na wyższej kondygnacji znajdują się dwie w pełni urządzone sypialnie. W większej jest jedno małżeńskie łóżko oraz jedno pojedyncze, w mniejszej znajduje się jedno łóżko podwójne. Na parterze do dyspozycji gości oddajemy kuchnię (wyposażona w lodówkę, płytę indukcyjną), łazienkę i komfortowy salon, w którym przygotowaliśmy dla Państwa komplet wypoczynkowy oraz urokliwy kominek. Przy domkach znajduje się parking.
Cena: 300/250 zł/doba (zima/lato)

Drewniane, piętrowe, czteroosobowe domki. Na parterze ulokowany jest salonik z dwoma łóżkami, szeroki korytarz oraz łazienka. Na piętrze znajduje się sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami. Domki dostępne są dla gości od maja do października.
Cena: 100 zł/doba (lato)

Budynek A (16 pokoi)
W pełni wyposażone pokoje dwu i trzyosobowe o wysokim standardzie, z komfortową łazienką, telewizorem i dostępem do internetu.
Cena: 80/105 zł/doba (2/3 os.)

Budynek B (6 pokoi)
Wygodne i funkcjonalne pokoje dwu i trzyosobowe, z dostępem do internetu.
Cena: 25 zł/os.

Oferujemy możliwość niepowtarzalnego przeżycia. Nocleg w oryginalnej, klimatycznej mongolskiej jurcie! Pięknie zdobione, pokryte woodoodpornym materiałem, umeblowane i ogrzewane jurty, to fantastyczny pomysł na wypoczynek, inny niż znane Państwu do tej pory!

Przy jurcie udostępniliśmy Państwu węzeł sanitarny.

Cena: 120 zł/doba

Więcej >>

Obejrzyj zdjęcia naszej bazy noclegowej!